RSS 2.0
 • Lietuviškai
 • English
 • Русский
 • Français
Tel:. +370 620 62749

Šaliai,skraistės

3 Responses to “Šaliai,skraistės”

 • Roberta parašė:

  Sveiki, kokie išmatavimai ir kaina nr. 395(šalikas/skarelė).

 • Violeta Harvey parašė:

  Laba diena,
  Radau Jusu puslapi fb per draugus, o veliau ir internet psl. Nuostabus darbai, nepaprastai grazu! Salikeliu ir skaru spalvos aki glosto, o paveikslai…..
  Manau, kad ateityje kreipsiuosi i Jus del Jusu darbeliu. Si karta tiesiog noriu palinketi kurybines ismones ir dar daugiau nuostabiu darbu.
  Pagarbiai,
  Violeta

 • Elena parašė:

  Sveiki, ieškom kas gali padėti realizuoti tokį sumanymą – ant šalikėlio ar skarelės perkelti 7 vaikų delniukų kontūrus ir jų ranka rašytus savo vardus. Mes atsiųstume failus su nuskanuotais delniukų kontūrais ir vardais, o dailininko prašytume iš to ką nors gražaus pakomponuoti. Tai būtų dovana muzikos mokytojai, todėl visokie muzikiniai simbolai irgi labai tinka. Marginimas – taip pat jo fantazija. Norime šilko tapybos darbelio, skaros arba šalikėlio, kad mokytoja galėtų juo puoštis gana dažnai. Jos mėgiamos spalvos – įvairios ,,jūrinės“ : meslva, žalsva, pilka ir pan. Atlikto darbo reikia kito pirmadienio vakarui, 27 d. Ar imtumėtės ir kiek kainuotų? Mano tel 8686 30508. Būčiau dėkinga už atsakymą. Esam Vilniuje.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Suskaičiuok! * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Parašyk atsiliepimą
Tapymas ant šilko virto džiaugsminga savirealizacijos forma. Kurdama kalbu spalvomis, linijomis, formomis. Natūralus šilkas nepaprasta medžiaga. Jo plazdėjimas, švytėjimas ir lengvumas yra tikras ir su jokia kita medžiaga nesulyginamas. Šilko kūriniai gali virsti unikalia dovana mylimam, artimam žmogui, padėka, atsidėkojimas...