RSS 2.0
  • Lietuviškai
  • English
  • Русский
  • Français
Tel:. +370 620 62749

News

11838913_10152989449187477_4800461490812068862_o2015-08-12 „Laukupės Respublika –kūrybos namai“ projekto Nr. LEADER-15-RIETAVAS-05-002. Vietos projektas įgyvendinamas vadovaujantis VVG „Rietavo iniciatyvos“ įgyvendinamą vietos plėtros strategiją „Rietavo savivaldybės kaimo vietovių plėtros strategiją“ Nr. 4VP-KE-10-1-001513-PR001, pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos krypties „LEADER metodo įgyvendinimas“ priemonę Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“.
O kalbant paprasčiau – Prie Laukės upės, Vincentavo km, Tverų sen. Rietavo sav. ( nuo upės kilęs ir projekto pavadinimas) įkurti kūrybos namai. Pagal projekto sumanymą – pastatytas vasarnamio tipo namukas, kuriame jau organizuojami kūrybiniai užsiėmimai, toliau kuriama kūrybinė aplinka ir vykdomi vietos tvarkymo, idėjų įgyvendinimo darbai. Vykdant projektą atsiskleidė daug nenumatytų , įdomių faktų. Kviesti žmonės į talką, draugai , bendraminčiai, menininkai mielai jungėsi ir padėjo tvarkyti aplinką.Palaipsniui Laukupės respublikoje atsirado haskiukė vardu Arga ir dvi katytės Laukė ir Mirta. Projektas vykdomas buvo senoje, apleistoje sodybvietėje, kur be ateinančių stirnų vakarais, klykaujančių gervių , pro šalį vis prabėgančių tai lapių tai kiškių , bumsinčių žemėn alyvinių obuolių ir naktinį dangų raižančių meteoritų – reikėjo atlikti daug fizinio, kūrybinio pasirengimo reikalaujančių darbų. Romantiką keisdavo didžiulis nuovargis, tačiau draugiškų žmonių bendrystė, geranoriškumas, patarimai, įvairios pagalbos – buvo didžiulis stimulas irtis pirmyn. Laukupės respublikoje atsirado haskiukė vardu Arga ir dvi katytės Laukė ir Mirta.
Dėkoju visiems prisidėjusiems prie šio projekto įgyvendinimo ir taip pat
didelis Ačiū Rietavo verslo centro vadovei Laimai Dockevičienei ir visai nepaprastai jos komandai.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Suskaičiuok! * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Write a response
Tapymas ant šilko virto džiaugsminga savirealizacijos forma. Kurdama kalbu spalvomis, linijomis, formomis. Natūralus šilkas nepaprasta medžiaga. Jo plazdėjimas, švytėjimas ir lengvumas yra tikras ir su jokia kita medžiaga nesulyginamas. Šilko kūriniai gali virsti unikalia dovana mylimam, artimam žmogui, padėka, atsidėkojimas...